Dodany: 2011-11-02 08:06:53
 

Sale konferencyjneDecydując się na rezerwację pokoju hotelowego na firmę z pewnością większość właścicieli zainteresuje również oferta wynajmu sali konferencyjnej na przeprowadzane szkolenia dla swoich pracowników.

 

Obecnie żaden hotel pod warszawą chcąc zapewnić obsługę na najwyższym poziomie musi posiadać w swych wnętrzach prócz komfortowo wyposażonych pokoi również kilka sal konferencyjnych z których każda musi mieć możliwość pomieszczenia od kilkunastu do nawet kilkuset osób. Nie jest to jednak obecnie nic nowego. W większości obiektów hotelarskich między innymi takich jak hotel pod warszawą jest to możliwe. Należy mieć przy tym na względzie, iż wynajęcie salo konferencyjnej wraz z niezbędnym do przeprowadzenia szkolenia sprzętem nie będzie wydatkiem małym.

 

W odróżnieniu od opłat za wynajem apartamentu czy też pokoju za które opłata pobierana jest za dobę, sala konferencyjna może zostać wynajęta co najmniej na kilka godzin. Przy czym koszt każdej wynosi średnio od kilkudziesięciu złotych wzwyż. Muszą być na to przygotowani właściciele firm którym hotel pod warszawą służy jako miejsce nie tylko noclegowe ale także w którym odbywają się spotkania firmowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sale konferencyjne
Nick: